Середа, 12.12.2018, 18:20
ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 320
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гуртожиток - наш другий дім 

ДНЗ " Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей"

Рада гуртожитку

2018-2019 н.р.

Мончук Андрій – група № 25, голова ради гуртожитку;

Корнійчук Ольга – група № 14, заступник голови;

Грех Людмила – група № 15, секретар.

 

Склад Ради гуртожитку:

 

1. Фальшовник Дмитро – група № 12

2. Яремішин Максим – група № 14

3. Петуча Ірина – група № 14

4. Борецький Олександр – група № 15

5. Дозорець Катерина – група № 15

6. Гуменюк Оксана – група № 15

7. Березіцький Олег – група № 18

8. Салях Олексій – група № 18

9. Дульнєв Сергій – група № 18

10. Войтович Микола – група № 22

11. Каналош Олександр – група № 22

12. Олійник Анастасія – група № 25

13. Кащин Віка – група № 25

14. Залога Надія – група № 25

15. Ратушняк Данило – група № 28

16. Гудзера Максим - група № 28

17. Липка Роман – група № 28

18. Сніцар Вадим – група № 33

19. Кусік Ярослав - група № 33

20. Ніколаєва Дарія - група № 34

21. Баранюк Іванна – група № 34

22. Дровалюк Інна - група №35

23. Шевчук Вікторія - група № 35

24. Поперечний Іван – група № 35

 

Сектори, які працюють у гуртожитку:

 

Культурно – масовий сектор:

1. Залога Діана                   - гр. №25          кім. №324-голова

2. Шевчук Вікторія               - гр.№35          кім. №225

3. Дозорець Катерина          - гр.№15          кім. №231

4. Баранюк Іванна              -  гр. №34         кім. № 223

5. Ратушняк Данило            -  гр. №28         кім. № 234

6. Липка Роман                  -  гр. №28         кім. № 234

 

Санітарно-побутовий сектор

1. Дровалюк Інна               - гр. №35          кім. №223-голова

2. Ніколаєва Дарія             - гр. №34           кім. №220

3. Данилюк Дмитро             - гр. №12           кім. №235

4. Гуменюк Оксана             - гр. №15            кім. №230

5. Кащин Віка                     - гр. №25          кім. №224

6. Березінський Олег          - гр. №18          кім. №213

 

Навчальний сектор

1. Яремішин Максим            - гр. №14          кім. № 213

2. Грех Людмила                - гр. №15           кім. № 231-голова

3. Данилюк Денис              - гр. №12           кім. №235

4. Борецький Олександр     - гр. №18          кім. №305

5. Петуча Ірина                 - гр. №14           кім. №216

6. Олійник Анастасія           - гр № 25          кім. № 224

 

Спортивний

1. Гудзера Максим              - гр.№28           кім. №203-голова

2. Войтович Микола            - гр. №22          кім.№ 207            

3. Барановський Ігор          - гр.№12           кім. №303

4. Данилюк Дмитро             - гр.№12           кім.№235

5. Поперечний Іван            - гр.№35           кім.№211

6. Фальшовник Дмитро        - гр.№12           кім.№301

 

Вхід на сайт
Пошук
Зворотній звязок
Зворотній зв'язок:

Тел.: 03845-95998

Факс: 03845-36956

Email: vpapl@i.ua

Друзі сайту
Всі права захищено © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz