П`ятниця, 28.02.2020, 12:59
ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 338
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ДНЗ "Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей"
 
        ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» – державний навчальний заклад ІІ атестаційного рівня, який забезпечує права громадян України на професійне навчання з урахуванням їх покликання, інтересів, здібностей відповідно до поточних і перспективних потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентноспроможних на ринку праці робітників. За роки існування навчального закладу підготовлено понад 12 тисяч кваліфікованих робітників. 
ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» був заснований в березні 1967 року. Навчальний заклад забезпечений нормативно-правовими документами, робочими програмами та навчальними планами.
Навчально-виробничий комплекс включає: навчальний корпус площею 2588 м², де обладнано 20 навчальних кабінетів та лабораторій, актовий зал на 500 місць; 12 майстерень, їдальня на 330 місць, спортивний зал та інші приміщення для гурткової, секційної роботи, стадіон, ігрові майданчики, гуртожиток на 360 місць, бібліотеку з читальним залом загальною площею 144 м².
Формування учнівського складу проводиться відповідно до потреб регіону та міста в робітничих кадрах, можливостей навчального закладу, ліцензійного обсягу прийому на навчання та Правила прийому учнів до ліцею. 
Велика увага приділяється співпраці з роботодавцями. За роки існування ліцей налагодив міцні ділові стосунки з підприємствами-замовниками робітничих кадрів щодо впровадження інноваційних виробничих технологій у навчально-виробничий процес, проходження учнями виробничої практики, стажування інженерно-педагогічних працівників, підвищення кваліфікації.
Ліцей активно співпрацює з такими підприємствами як Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ», МКП «Будсервіс», КП «Волочиськбуд», ПП "Аграрна компанія - 2004", ТОВ "Агробізнес", Комбінат громадського харчування Валочиського РайСТ, санаторій "Райдуга", ПП "ТРАНС-АВТО-Д", СТО "Формула - 1" та ін.
Середній показник працевлаштування випускників за професією становить 87,2%. Протягом 2014 р. працевлаштовано 88,2%, 2015-78,4%, 2016 - 91,4%,  2017 -88,4%, 2018 - 89,5%.
Аналіз працевлаштування свідчить про те, що в регіоні є попит на підготовку робітничих кадрів, які готує ліцей.
В ліцеї розроблені заходи щодо організації житлово-побутових умов, медичного обслуговування та харчування учнів. Всі учні забезпечуються гуртожитком, організовано триразове харчування учнів.  
Основні завдання і принципи виховання реалізуються шляхом здійснення різних напрямків: патріотичного, громадянського, превентивного, морального, художньо – естетичного, фізичного, екологічного виховання.
Усі вони створюють цілісну систему національного виховання.
Вже багато років у навчальному закладі визначено режим проведення виховних заходів:
· Щопонеділка – проводяться виховні години в групах;

· Щовівторка – день спортивно-масових заходів;

· Щосереди – загальні інформаційно-просвітницькі години; підведення підсумків змагань;

· Щочетверга – день культурно-освітніх заходів.
   Основними конкурентними перевагами закладів професійно-технічної освіти є достатній соціальний захист учнівської молоді. Разом з тим соціальний захист реалізується в умовах економічних та соціальних суперечностей, нестабільності, що негативно позначається на розв’язані проблем захисту дітей, хоч державних законів та постанов щодо профтехосвіти чимало, але зрушень в позитивному напрямі дуже мало. Тому кожен навчальний заклад займається соціальним захистом виходячи із власних можливостей. Проблем у надані соціальних гарантій учнівській молоді професійно-технічних навчальних закладів багато і вирішити їх можна тільки спільними зусиллями всіх організацій та служб, які займаються молодіжними проблемами та достатнім фінансуванням з боку держави.
Вхід на сайт
Пошук
Зворотній звязок
Зворотній зв'язок:

Тел.: 03845-95998

Факс: 03845-36956

Email: vpapl@i.ua

Друзі сайту
Всі права захищено © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz