П`ятниця, 17.08.2018, 16:35

Понеділок

П’ятниця

до 17.00 год

Основними завданнями психологічної служби у 2017 - 2018 навчальному році є:

З метою створення  сприятливих  умов для навчання учнів та індивідуального підходу  до кожного з них, одним із основних завдань психологічної служби ліцею є – соціально-психологічне вивчення учнів, надання психологічної допомоги у саморозвитку, виявленні своїх сильних сторін, та успішній реалізації у професійній діяльності.

Особлива увага приділяється учням з асоціальною поведінкою, учням  з обмеженими можливостями та обдарованим і талановитим дітям.

Саме для них підібрано  комплекс  корекційно - відновлювальних та розвивальних програм,  які забезпечують  гармонійний розвиток та захист психічного і фізичного  здоров’я учнів на всіх рівнях навчання та в позаурочний час.

Психологічна служба ліцею  сприяє формуванню в учнів таких якостей як саморозвиток, самореалізація, самоповага, адекватна самооцінка, соціальна адаптованість, життєва компетентність. Не менш важливими у роботі психолога є завдання:

- запобігання проявів ксенофобії і сегрегації серед учнів та педагогів;

- надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок військового конфлікту на сході України;

- надання своєчасної соціально-психологічної допомоги членам інженерно-педагогічного колективу;

- створення сприятливих умов для взаємодії і взаєморозуміння між учнями і педагогами, між батьками і дітьми;

- оптимізація навчально-виховного процесу, поліпшення психологічного клімату в педагогічному та учнівському колективах;

- профілактика негативних явищ та пропаганда здорового способу життя;

- забезпечення соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей із особливими потребами;

- посилення профілактичної роботи щодо запобігання торгівлі людьми;

- профілактична робота щодо небезпеки соціальних мереж та їхнього впливу на підлітків;

- інформаційно-просвітницька робота з батьками  дітей, схильних до протиправної поведінки;

- профорієнтаційна робота .