Четвер, 18.10.2018, 16:46

Викладачі

Баліцька Галина Іванівна

викладач біології

Творче педагогічне кредо «Навчаюсь сама та навчаю інших»

Барановський Сергій Васильович

викладач історії

Творче педагогічне кредо «Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються»

Боднарчук Ольга Едуардівна

викладач правознавства

Творче педагогічне кредо «Донести до серця кожної дитини знання, досвід і практичні вміння»

Бойко Тетяна Анатоліївна

викладач математики

Творче педагогічне кредо «Учень – це не посудина, яку потрібно наповнювати, а це факел, який потрібно запалити»

Кузьменко Олександра Сергіївна

викладач спецдисциплін

Творче педагогічне кредо «Важливо не те, як багато ти даєш, а як багато любові ти в це вкладаєш»

Довганюк Наталія Анатоліївна

викладач іноземної мови

Творче педагогічне кредо «Вимогливість до учнів у поєднанні з повагою до їхньої особистості»

Дорох Любов Адамівна

викладач спецдисциплін

Творче педагогічне кредо «Не в кількості знань полягає освіта, а в новому розумінні й майстерному застосуванні у житті всього того, що знаєш»

Васильченко Людмила Анатоліївна
Викладач фізики
Творче педагогічне кредо "Я вірю в себе, я вірю в учнів, я вірю в свою справу. Я в пошуці найкращого уроку, уроку, якого ще не провела!"​

Ковтун Валерій Тадейович

викладач інформатики

Творче педагогічне кредо «Віддай учневі крихітку себе. За це душа наповнюється світлом»

Курдибаха Альона  Андріївна

викладач спецдисциплін

Творче педагогічне кредо «Любити життя і цінувати кожну його секунду, творити добро, нести знання, у книгах шукати істину, у людях – мудрість…»

Курдибаха Ігор Тимофійович

керівник фізичного виховання

Творче педагогічне кредо «Рух у своїх діях може замінити будь-які ліки, але всі лікарські засоби світу неспроможні замінити рухові дії»

Ліхван Алла Віталіївна

викладач екології

Творче педагогічне кредо «Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він – досконалий учитель»

Чорна Ірина Мирославівна

викладач української мови і літератури

Творче педагогічне кредо «Щоб бути хорошим вчителем, потрібно любити те, що викладаєш та тих, кому викладаєш»

Яремішина Юлія Сергіївна

викладач української мови і літератури

Творче педагогічне кредо «"Навчаючи – учись, навчаючи – твори, у процесі творчості – навчай."

"Гра – це діалог пристрастей, удач, перемог і невдач.Вона здатна стати новим способом спілкування, тому що ставить перед кожним учнем завдання бути творцем, суб’єктом навчальної діяльності, пізнавальної активності. "(Ю. Азаров)»