Субота, 21.07.2018, 08:35

Головна » 2018 » Червень » 25 » Дорогі випускники 2018 року !
Дорогі випускники 2018 року !

Традиційно, в кінці червня у закладах профтехосвіти відбуваються найкращі події – випуски молодих спеціалістів. Таке чудове свято відбулося і в нашому ліцеї. 23 червня в актовій залі зібралися сотні гостей: батьки, рідні, друзі наших випускників.

На свято завітали представники влади та роботодавці. Після виступу директора, привітав присутніх заступник голови Волочиської  районної  державної адміністрації В.В. Пендилюк, який з теплотою побажав хлопцям і дівчатам щасливого майбуття.

З короваєм та гарними словами завітав до навчального закладу перший заступник міського голови О.О. Васильченко.

Від Волочиської районної  державної адміністрації та міської ради кращих учнів та працівників нагороджено грамотами і подарунками за успіхи у навчанні, праці, активну громадянську позицію.

Привітати молодь прийшли і роботодавці. З гарними словами звернулась до випускників Т.С. Гаврилюк, директор кафе-бару «Затишок».

Тетяна Степанівна запросила на роботу у свій заклад випускників, які отримали фах кухаря, офіціанта.

Багато учнів проходять виробничу практику в ТзОВ «Агробізнес», залишаються працювати на даному підприємстві. Подякувати ліцею за хороших учнів прийшов заступник головного технолога А.В. Яцина.

Свято пройшло в чудовій, теплій, радісній атмосфері.

Нехай щасливою буде ваша дорога, дорогі випускники 2018 року !

Переглядів: 57 | Додав: Licey | Рейтинг: 5.0/1