Середа, 14.11.2018, 09:54

Головна » 2017 » Квітень » 28 » Дзвони Чорнобиля
Дзвони Чорнобиля

31 рік тому, 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії не тільки України, а й усього людства – два вибухи на Чорнобильській АЕС. Потужність вибухів була настільки великою, що в повітря піднялось більше 60 тон радіоактивних матеріалів.

Саме цій даті був присвячений виховний захід «Дзвони Чорнобиля», який проводили учні ліцею під керівництвом викладачів Баліцької Галини Іванівни та Ліхван Алли Віталіївни.

Під час заходу учні дізналися про страшні наслідки цієї трагедії: 8,5 млн. людей було опромінено, 155 тис км2 територій було забруднено. З 30-кілометрової зони було вивезено 115 тис. осіб. Ураження охопило землі не тільки України, а й інших держав.

Учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Присутні на виховному заході дізнались про це все із повідомлень, прочитаних віршів, переглянутих відеофрагментів, що «Мирний атом» став для України гірше війни.

Збитки від аварії на Чорнобильській АЕС доведеться відшкодовувати ще дуже-дуже довго.

Переглядів: 134 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0