П`ятниця, 28.02.2020, 12:54

Головна » 2020 » Січень » 11 » Екскурсія до Волочиської Державної пожежно-рятувальної частини.
Екскурсія до Волочиської Державної пожежно-рятувальної частини.

В рамках тижня з основ безпеки життєдіяльності до Державної пожежно-рятувальної частини м. Волочиськ завітали учні ДНЗ "Волочиського промислово-аграрного ліцею".
    Господарі частини провели для своїх гостей екскурсію частиною, під час якої знайомили учнів з нелегкою роботою рятувальника, розповідали випадки з ліквідації наслідків різних надзвичайних ситуацій та пожеж, нагадали правила, дотримуючись яких кожен може убезпечити власне життя. Підлітки мали змогу відчути себе в ролі вогнеборця, попрактикувавшись у ліквідації умовної пожежі за допомогою пожежного ствола та первинних засобів пожежогасіння. Найбільшу увагу учнів привернули пожежні автомобілі та засоби малої механізації, які вони з цікавістю оглядали.

Переглядів: 35 | Додав: olena_drozd | Рейтинг: 0.0/0