Середа, 14.11.2018, 10:02

Головна » 2017 » Листопад » 15 » фахова декада
фахова декада

Постійний інтерес учнів до профільних предметів і професії загалом є запорукою успішного засвоєння програмового матеріалу. Тож майстри виробничого навчання і викладачі ліцею забезпечують сприятливі умови для формування учня, зацікавленого і вмотивованого до успішного навчання. Щоб посилити інтерес учнів до навчальних предметів і професії, поглибити прагнення до пізнання і саморозвитку, у ліцеї з 01 по 10 листопада 2017 року проводилася декада фахової майстерності методичної комісії викладачів і майстрів виробничого навчання технічного напрямку та економіки.

В рамках декади відбулися такі заходи:

01.11.17 – майстер виробничого навчання Рибак В.В. провів інформаційно-просвітницьку годину на тему «Історія становлення та розвитку автомобільного транспорту»

02.11.17 р. – конкурс на кращу стіннівку, малюнок по професіях «Адміністратор; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» та «Слюсар з ремонту автомобілів; водій транспортних засобів категорії «С»».

07.11.17 – майстер виробничого навчання Дрозд О.Ф. провела відкритий урок на тему «Рахунки бухгалтерського обліку та подвійний запис»

09.11.17 – майстри виробничого навчання Ніщун В.А. та Нікітіна О.М. провели конкурс знавців бухгалтерського обліку між групами 24 та 34.

Перший конкурс носив назву «Встановіть відповідність між термінами і їх визначеннями». Кожній команді надавалося 5 термінів і їх визначення, які були переплутані місцями. Командам необхідно було їх правильно розташувати.

Наступний конкурс мав назву «Розминка». Кожен учасник команди обирав для себе по одному запитанні, яке означало певний термін, пов’язаний із обраною конкурсантами спеціальністю. Правильна відповідь на запитання додавала в копилку команди 1 бал.

Третій конкурс мав назву «Ребуси». Кожній команді надавалося по 5 ребусів. За правильно розгаданий ребус команда одержувала по 1 балу.

Наступним було проведено конкурс «Підбери прислів’я». Команди підібрали прислів'я до тверджень з погляду бухгалтерського обліку.

У п’ятому конкурсі команди охарактеризовували основні якості своєї професії.

У наступних конкурсах команди розгадували кросворди та складали баланс.

10.11.17 – підведено підсумки проведеної декади

Переглядів: 96 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0