Середа, 08.04.2020, 06:06

Головна » 2014 » Грудень » 8 » фаховий тиждень
фаховий тиждень

З 24 по 28 листопада 2014 року в ліцеї змістовно та цікаво пройшов фаховий тиждень з професії штукатур, маляр, лицювальник-плиточник, столяр, тесляр. У проведені тижня активну участь взяли учні, які навчаються за даними професіями, викладачі та майстри в/н. Особливо активні були оздоблювальники групи № 31, адже вони мають найбільше досвіду з майбутньої професії, готуються до завершення навчання.

Тиждень розпочався конкурсами на кращу стіннівку та малюнок «Будинок моєї мрії», протягом дня учні складали та розв’язували кросворди, чайнворди, криптограми за будівельною тематикою.

У вівторок в майстерні оздоблювальників майстер  в/н Дрозд Л.М. проводила майстер-клас на тему: «Ліплення і моделювання архітектурних деталей». Присутні були ознайомлені із матеріалами, інструментами та засобами для виконання ліпних робіт. Було показано технологію виготовлення виробів. Бажаючі мали можливість самостійно виліпити гіпсові та цементні вироби.

Інформаційна година в середу, яку проводила викладач спецдисциплін Дорох Л.А., була присвячена історії виникнення професій. Учні поповнили свої знання, прослухавши розповідь викладача та переглянувши презентації щодо теми.

У цей день також була організована виставка-розпродаж виробів, зроблених руками учнів та майстрів в/н, яка вразила своєю оригінальністю, різноманітністю, творчістю та доступними цінами. Найпопулярнішими на виставці були вироби учня групи №21 Шимкова Сергія.

У четвер після закінчення уроків в актовій залі в пізнавально-розважальній програмі «Наші зможуть» змагалися майбутні оздоблювальники та столярі. Вони довели всім, що мають достатні знання з майбутньої професії, займаються спортом, художньою самодіяльністю, розумні, кмітливі, а головне – мають почуття гумору. Переможцем став учень групи №21 Бочкін Олександр.

У п’ятницю на підведені підсумків фахового тижня панувала дружня атмосфера, переможці конкурсів отримували призи. Разом з методистом ліцею Квітень Вітою Миколаївною, члени методичної комісії обговорили як пройшов тиждень, що вдалося, на що треба звернути увагу при проведені наступних фахових тижнів.

Переглядів: 424 | Додав: Licey | Рейтинг: 2.5/2