Середа, 14.11.2018, 09:54

Головна » 2016 » Грудень » 22 » Фаховий тиждень
Фаховий тиждень

З 12 по 16 грудня в ліцеї проведено фаховий тиждень методичних комісій будівельного та технічного напрямків.

Тиждень розпочався радіолінійкою, на якій голова методкомісії будівельного напрямку Дорох Л.А. ознайомила з програмою проведення фахового тижня та дала характеристику професій. Також в цей день проведено конкурс презентацій та виставку стіннівок з професій. Найактивнішу участь у виставці стіннівок взяли учні групи №18 (майстер в/н Дудар М.П.).

13 грудня була проведена виставка-розпродаж виробів, виготовлених учнями та майстрами в/н з професій «Столяр будівельний; тесляр» (майстри в/н Салмін А.П. та Полікевич Л.І.) та «Електрозварник ручного зварювання» (майстер в/н Камінський В.М.). Відвідувачів вразила висока професійна майстерність ліцеїстів.

Цікаві та невідомі факти розповів про професії технічного напрямку майстер в/н Рибак В.В.. 14 грудня на інформаційно-просвітницькій годині «Світ професій». У цей день також відбувся конкурс кросвордів, сканвордів та криптограм з професій.

15 грудня майстер-клас з професії «Столяр будівельний; тесляр» професійно провів майстер в/н Салмін А.П. На олімпіадах з предметів професійно-теоретичної підготовки найкращі знання показали учні випускних груп №31 та 38.

Підведення підсумків фахового тижня та нагородження переможців і учасників відбулося 16 грудня.

Підводячи підсумки тижня, методист Квітень В.М. відзначила належний рівень проведення тижня, активну участь учнів, майстрів в/н, викладачів спецдисциплін даних професій, якість та креативність проведення.

Директор ліцею В.М. Дорох вручив щасливим переможцям нагороди, подякував за активну участь у проведенні заходів і побажав успіхів та натхнення у наступному році.

Переглядів: 249 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0