П`ятниця, 20.04.2018, 10:01

Головна » 2016 » Листопад » 28 » Фаховий тиждень професії "Адміністратор; обліковець"
Фаховий тиждень професії "Адміністратор; обліковець"

З 21 по 25 листопада в ліцеї пройшов тиждень фахової майстерності з професії «Адміністратор; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Відкрився фаховий тиждень  конкурсом стіннівок, малюнків, виставкою ребусів та навчально-методичних матеріалів з професії.

У вівторок стартувала виставка презентацій, публікацій та слоганів на тему: «Моя професія – мій вибір». Також учні писали твір-роздум на тему: «Яким я бачу сучасного управлінця, обліковця?»

У середу майстром виробничого навчання Дрозд О.Ф. була проведена інформаційно-просвітницька година на тему: «Світ цікавих професій».

Також було проведене відкрите заняття з виробничого навчання на тему «Порядок проведення інвентаризації» майстром в/н Ніщуном В.А.

У четвер майстром виробничого навчання Нікітіною О.М. було проведене відкрите заняття з виробничого навчання на тему: «Вироблення навичок професійного етикету». Також в цей день проведена виставка кросвордів.

У п’ятницю уся методична комісія підвела підсумки фахового тижня: визначила найкращі роботи учнів та найактивніших учасників.

Переглядів: 166 | Додав: Licey | Рейтинг: 5.0/1