Четвер, 18.10.2018, 16:46

Головна » 2018 » Жовтень » 11 » Фінал Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Козацька наснага»
Фінал Всеукраїнських дитячих спортивних ігор «Козацька наснага»

З 01.10 по 04.10.2018р. на Львівщині відбувся фінал Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів закладів професійної освіти «Козацька наснага», в яких взяли участь 120 учнів.

Дані змагання проводяться з метою створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, громадянської відповідальності.

Упродовж тижня усі команди визначали кращих у армспорті, підтягуванні у висі, поштовху гир, підніманні козака, боротьбі на поясах, метанні довбні, естафетах «Герць козацьких джур» та втеча полоненого з неволі.

За перемогу боролися збірні закладів професійної освіти Львівської, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Сумської Харківської, Херсонської, Хмельницької, Тернопільської, Черкаської та Чернівецької областей.

Хмельницьку область представляла команда ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей».

До складу збірної команди від нашого навчального закладу увійшли учні:

1. Дячук Вадим;
  2. Білозор Артур;
  3. Возняківський Ілля;
  4. Шпак Антон;
  5. Бурбела Артур;
  6. Вересюк Андрій;
  7. Фентон Роман;
  8. Шкорубський Дмитро.

Наша команда виборола 4 місце, лише одним очком поступившись команді з Дніпропетровської та Львівської області у боротьбі за ІІІ місце.

Переглядів: 21 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0