Користувачів: 0
Головна » 2017 » Грудень » 8 » футзал
10:36
футзал

Напередодні Дня Збройних сил України в ліцеї відбувся традиційний турнір з футзалу, у якому взяли участь 5 команд: першого, другого та третього курсів, гуртожитку і педагогічних працівників.

У матчі-відкритті помірялися силами команда гуртожитку і третьокурсники. Одразу кинулось в очі, що обидві команди настроєні тільки на перемогу, і грали активно в нападі та безпечно в захисті. І все ж з рахунком 3-1 перемогли більш досвідчені футболісти команди третього курсу.

У другому матчі на футбольне поле вийшли команди першого та другого курсів. Думалось, що більш досвідчені другокурсники зі своїм підбором гравців, легко обіграють молоду команду І курсу. Так воно зрештою і сталося, підсумковий результат 3:1 на користь другокурсників.

За результатами жеребкування наступними помірялися силами команди ІІ курсу та педагогічних працівників. Гра проходила цікаво, обидві команди демонстрували захисний футбол, але в кінцевому підсумку педагоги  все ж перемогли з рахунком 1:0.

У фінальному матчі зустрілися команди третьокурсників і педагогічних працівників. Гра почалась обережно, команди старались надійно грати в захисті, більше контролювати м’яч, активно рухатись і шукати моменти біля чужих воріт. У першому таймі педагоги все ж підібрали ключ до воріт третьокурсників і забили три голи. Здавалося, що гра зроблена і перемога дістанеться педагогам. Однак у другому таймі третьокурсники відповіли своїми трьома голами.

Вже йшли останні секунди гри і команда педагогів після розіграшу кутового, використала свій шанс і забила переможний м'яч у ворота суперника. Майже одразу пролунав фінальний свисток, що зафіксував перемогу педагогів з рахунком 4:3.