Середа, 14.11.2018, 09:54

Головна » 2017 » Травень » 3 » конкурс фахової майстерності
конкурс фахової майстерності

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські конкурси фахової майстерності на базі Вищого професійного училища №4 м. Хмельницького 26 квітня 2017 року відбувся обласний конкурс фахової майстерності з професії «Маляр» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Мета конкурсу – підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань з сучасних виробничих технологій в галузі будівництва.

В конкурсі взяв участь переможець І етапу конкурсу, випускник групи №31 Яворський Андрій.

Програма обласного конкурсу передбачала теоретичний тур – виконання тестових завдань на персональному комп’ютері з предметів «Матеріалознавство», «Технологія малярних робіт», «Будівельне креслення», «Електротехніка», «Охорона праці» та практичний тур – виконання шпаклювання, шліфування, ґрунтування та водного пофарбування підготовленої поверхні.

Визначення місць здійснювало журі за більшою загальною сумою набраних балів.

Старанно виконуючи всі вимоги та завдання конкурсу  Яворський Андрій набрав за теоретичний та практичний тури 117,5 балів (максимальна кількість балів – 150), виборовши 3 місце.

Результатами конкурсу були задоволені його наставники, які займалися підготовкою Андрія: майстер виробничого навчання Городивська Ольга Олександрівна та викладач спецдисциплін Дорох Любов Адамівна.

Переглядів: 136 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0