Середа, 14.11.2018, 10:27
ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 319
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Козацькі забави
11:03
Козацькі забави

   До Дня Українського козацтва 12 жовтня в ліцеї було  проведено військово-спортивний конкурс «Козацькі забави»

      У змаганнях взяли участь 11 учасників,зокрема:

1.  Клопотюк Дмитро        (Гр.№12)

2.  Мельник Віктор           (Гр. №15)

3.  Маліновський Артем   (Гр.№ 18)

4.  Шардуба Олександр     (Гр.№23)

5.  Зубко Антоній               (Гр.№24)

6.  Поперечний Іван           (Гр.№25)

7.  Фентон Роман                (Гр.№28)

8.  Фіщук Сергій                 (Гр.№32)

9.  Цимбалюк Артем           (Гр.№34)

10.Жовтобрюх Кирило      (Гр.№ 35)

11. Бринюк Олег                 (Гр.№ 38)

 

   Перший конкурс мав назву «Влучний стрілець». У часникам надавалося 6 патронів і необхідно було швидше і влучніше поцілити у 5 мішеней. За кожну не збиту мішень надавалося 5 сек. штрафу.

   У другому конкурс «Найсильніший козак» необхідно було за 1 хв. підняти гирю максимальну кількість разів.

   У третьому конкурсі «Найвитриваліший козак» за 1 хв. потрібно було зробити максимальну кількість разів прес і віджимання від полу.

  Четвертий конкурс мав назву «Доставка секретного документа вночі » Учасник з зав’язаними  очима повинен був занести документ у відповідне місце за найкоротший час.

   П'ятим конкурсом конкурсом була естафета.Кожен учасник  повинен був пробігти по лаві, зробити перекид вперед, баскетбольним м’ячем обвести фішки, закинути м’яч в кільце і повернутися на фініш.

  VІ конкурс «Козаки гуляють» був на краще виконання елементу козацького танцю.

    По закінченню конкурсів журі підбило підсумки та визначило переможців-козаків.

   І місце зайняв учень групи №34 Цимбалюк Артем;         

   ІІ місце виборов учень групи №28 Фентон Роман;

   ІІІ місце зайняв учень групи №32  Фіщук Сергій.

    Учасники нагороджуються грамотами та сувенірами.

    Також були визначені переможці у номінаціях:

   Найкращий стрілець – Мельник Віктор;

   Найсильніший козак – Фентон Роман;

   Найвитриваліший козак – Зубко Антоній

   Найспритніший козак – Фіщук Сергій

   Найвправніший козак – Жовтобрюх Кирило

   Найкращий гопак – Цимбалюк Артем

Переглядів: 123 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Зворотній звязок
Зворотній зв'язок:

Тел.: 03845-95998

Факс: 03845-36956

Email: vpapl@i.ua

Друзі сайту
Всі права захищено © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz