Середа, 14.11.2018, 09:54

Головна » 2017 » Березень » 29 » Краєзнавча зустріч
Краєзнавча зустріч

27 березня у Волочиському історичному музеї відбулась краєзнавча зустріч на тему: «Тарнорудська спадщина». На зустріч завітали учні групи №24 нашого ліцею. Присутні обговорили питання культурної та історичної спадщини, яку нам дало с. Тарноруда, а саме: створення повного списку об'єктів, які потребують захисту та збереження, надання їм відповідного статусу  захист від проявів вандалізму.

Керівник Волочиського районного відділу культури М. Чепелюк запевнив, що зробить все від нього залежне задля їх збереження.

На зустрічі домовились організувати туристичні поїздки в Тарноруду, проводити виїзні краєзнавчі зустрічі у цьому живописному селі.

Учні отримали багато цікавої інформації і висловили бажання відвідати Тарноруду, щоб наочно познайомитися із тими історичними об’єктами, що там збереглися.

Переглядів: 110 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0