Середа, 14.11.2018, 09:55

Головна » 2018 » Січень » 2 » КВК Про.фест
КВК Про.фест

Вітаємо команду ліцею «Веселі та умілі» за зайняте ІІ місце у фіналі обласного конкурсу КВК «Про.фест» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Мета конкурсу – створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу.

Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді.

Усі гравці команд намагалися зробити свій виступ по-справжньому неповторним. Тема гри була «Майстер на всі 100!», тому учасники КВК мали змогу продемонструвати весь свій акторський талант і вміння жартувати, не обмежуючи свою фантазію. Кожна з команд намагалась продемонструвати свій особливий стиль гри. Конкурсанти вражали публіку своїми пісенними та хореографічними талантами та створювали позитивний настрій. Учні демонстрували свої знання і таланти у трьох конкурсах: «Привітання», «Розминка» та «Домашнє  музичне завдання».

Виступи команд супроводжувались шквалом оплесків та позитивними емоціями у залі. Глядачі не хотіли відпускати веселих та запальних зі сцени.

Переглядів: 118 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0