Середа, 14.11.2018, 09:55

Головна » 2016 » Грудень » 6 » Міс ліцею-2016
Міс ліцею-2016

1 грудня відбувся традиційний конкурс «Міс ліцею-2016», у якому взяли участь кращі представниці слабкої статі нашого навчального закладу. Цього річ конкурс пройшов у цікавій і напруженій атмосфері, однак слід зазначити, що всі учасниці ставилися одна до одної дружелюбно.

Склад конкурсанток був наступним: Савчук Олександра (група №14), Царан Настя (група №15), Ковальчук Діана (група №24), Мала Лілія (група №25), Урбан Вікторія (група №25), Костінська Юлія (група №34), Хлопецька Зоряна (група №35).

Першим завданням для наших юних леді було представлення себе публіці. І хоча учні та журі добре знали учасниць, проте дівчата змусили подивитися на себе по-новому.

Надалі конкурсантки проявили неабияку ерудицію та знання історії рідного ліцею.

Найбільш чуттєвим моментом заходу став поетичний конкурс, у якому учасниці декламували вірші. Варто зазначити, що справились вони із цим завданням блискуче, вразивши журі та глядачів виконавською майстерністю та чудовим знанням поезій.

Оригінальним вийшов конкурс на краще вбрання із підручних матеріалів. Дівчата здивували креативністю і несподіваними рішеннями.

Останнє дефіле  учасниць наче перенесло усіх присутніх на світський бал, настільки неперевершеними були наші претендентки на звання «Міс ліцею».

Однак, як важко не було, але визначити найкращу все ж необхідно. Після наради журі винесло свій  вердикт: другою віце – міс стала Урбан Вікторія, першою віце - міс Костінська Юлія, а володаркою титулу «Міс-ліцею 2016» було оголошено ученицю групи №15 Царан Анастасію.

Приз глядацьких симпатій отримала Хлопецька Зоряна (група № 35). Звісно, що всі учасниці виступили на високому рівні, а завдячують за це організаторам: Добротвор Т.В., Чорній І.М., Сидорчук Т.А.. Саме вони стали творцями свята. Маємо надію, що наступного року конкурс буде не менш цікавим та захоплюючим.

Переглядів: 188 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0