Середа, 14.11.2018, 10:40

Головна » 2017 » Червень » 8 » Нам - 50!
Нам - 50!

25 травня 2017 року в нашому ліцеї відбулося урочисте святкування 50-річчя навчального закладу. Всі працівники плідно попрацювали аби з гордістю зустріти цей ювілей.

У святково прибраній актовій залі відбулась урочиста частина свята.

Поважних гостей привітали педагоги, директор та учні ліцею.

Не забули на святі вшанувати ветеранів, які майже все своє життя віддали нашому навчальному закладу.

Від імені ветеранів виступив Микола Корнійович Байдак, який 47 років пропрацював на педагогічній ниві.

Зі святом прийшли нас привітати голова Волочиської районної ради С.М.Пазюк та заступник голови Волочиської РДА В.В.Пендилюк.

Від імені Волочиської об’єднаної територіальної громади колектив навчального закладу привітав Олександр Олексійович Васильченко, який в свій час працював викладачем інформатики в нашому ліцеї. Війтовецьку ОТГ представляв її голова І.Г. Степанюк.  Із вітальним словом прибули депутати обласної ради Саланський А.М. та Чубар В.М.

Представник благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч» В.О. Петрук щиро привітав ліцей з чудовим святом і відзначив кращих інженерно-педагогічних працівників подяками.

Усі виступаючі не залишили наш ліцей без цінних подарунків.

Не забувають про наш навчальний заклад і роботодавці Волочищини. Серед них були наші добрі друзі із ПАТ «Мотор Січ», санаторію «Райдуга», ПП «Волочиськбуд» та інші.

Не обійшлося і без дорогих гостей із Хмельницького, серед яких заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА А.М. Харчук, директор НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Л.І. Шевчук, директор ХДЦЕВУМ Т.В. Григорчук, а також голова Хмельницької обласної профспілки працівників освіти і науки України Яримюк А.С.

На святі були присутні директори багатьох ПТНЗ Хмельниччини, кожен з яких згадав добрим словом наш ліцей.

Досить зворушливим моментом урочистості став вихід на сцену представників чотирьох поколінь учнів, серед яких був представник першого випуску 1968 року Пастух Василь, випускниця 1995 року Гудзь Ірина, випускники 2004 року Юрій Стороженко та Едуард Наумов.

Впродовж свята гостей своїми талантами радували нинішні і колишні учні ліцею.

Завершилося свято піснею «Україна – це ми» у виконанні Юлії Яремішиної.

Усі гості отримали масу задоволення від свята.

Вперед до нового ювілею!!!

Переглядів: 200 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0