Середа, 14.11.2018, 10:17

Головна » 2017 » Березень » 3 » Підсумки місячника за здоровий спосіб життя
Підсумки місячника за здоровий спосіб життя

У лютому у ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» пройшов місячник «Здоровий спосіб життя – щасливе майбуття». Метою заходів було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки.

У рамках місячника проведено конкурс на кращий плакат, малюнок, інформаційну газету під девізом «Здоровим бути модно, класно і сучасно!». Переможцями стали група №32 (І місце), група №18 (ІІ місце), група №14 (ІІІ місце).

Підсумки місячника за здоровий спосіб життя підведено 01.03. 2017 року на інформаційній лінійці, яку проводила психолог ліцею Івасечко О.Б.

Ольга Богданівна виступила з лекцією: «Бережи здоров’я з молоду». Учні також переглянули просвітницькі фільми.

Переглядів: 117 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0