П`ятниця, 21.09.2018, 23:24

Головна » 2018 » Вересень » 5 » По літньому теплий вересень
По літньому теплий вересень

Осінь жовтоока одягла намисто,

Принесла до нас сьогодні свято урочисте!

Свято, що єднає ліцейну родину,

І якому так радіє ненька-Україна!

По літньому теплий вересень знову покликав дітей за учнівські парти.

Цього року на перший курс до  Державного навчального закладу «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»  вступило понад сто учнів, які здобуватимуть  необхідні для розвитку і розбудови України професії.

Святкові заходи у ліцеї розпочалися з ранкової урочистої лінійки.

З вітальним словом до учнів, батьків, гостей та колективу ліцею звернувся директор В.М. Дорох, який побажав усім міцного здоров’я, наснаги та оптимізму.

У гості до ліцею завітали директор санаторію «Райдуга» В.І. Петров та голова спілки ветеранів АТО Волочищини С. С. Чиж.

Валерій Іванович Петров в свій час навчався у ліцеї, здобув професію слюсаря - сантехніка, розпочав свою трудову біографію на машинобудівному заводі і пройшов шлях від робітника до директора. У своєму вітальному слові він наголосив, що саме навчання в професійному училищі дало йому підґрунтя для подальшого трудового шляху, для занять спортом і самовдосконалення.

Також учнів вітали Барановська Ольга Анатоліївна, мати учня Барановського Ігоря, класний керівник групи№15 Яремішина Юлія Сергіївна.

І ось звучить чарівний голос першого дзвоника, який покликав усіх в актову залу на перший урок на тему: «Будуємо демократичну і незалежну країну».

Урок провів викладач історії Сергій Барановський.

В цей день учні відвідали Волочиський історичний музей, музей Бойової Слави та  новобудову ЖК «Збруч».

Закінчився святковий день дискотекою.

Переглядів: 36 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0