П`ятниця, 28.02.2020, 12:06

Головна » 2019 » Листопад » 14 » Предметні барви.
Предметні барви.

Згідно плану роботи методичної комісії загальноосвітніх дисциплін з 1 по 10 листопада 2019 року в ліцеї проходила декада загальноосвітніх дисциплін «Предметні барви» під девізом: «Чого б ти не вчився, ти вчишся для себе»
Кожному дню та предмету декади відповідав певний колір.
Викладачами методичної комісії та учнями ліцею було розроблено «дерево – знань», яке щоденно оновлювалося висловами про предмети загальноосвітніх дисциплін.

01.11.2019
Жовтий колір
Організаційний день
1. Радіолінійка
Головою методичної комісії, Ліхван А. В., була проведена радіо лінійка в якій зазначалося про план заходів декади.
2. У фойє навчального закладу було вивішено «дерево – знань» з жовтим кольором.

04.11.2019
Зелений колір
1. До уваги учнів були представлені заповідні території Волочиського району та Хмельницької області. Учні мали змогу переглянути відеофільм «Подільські Товтри». Даний захід проводила викладач екології Ліхван А. В.
2. «Дерево – знань» оновлено зеленим кольором.

Помаранчевий колір
1. В кабінеті історії викладач Боднарчук О. Е. провела показ фільму «5 фактів про Волочиськ» та «герої АТО Волочиського краю»
2. «Дерево – знань» оновлено помаранчевим кольором.

06.11.2019
Малиновий колір
1. Було проведено інформаційну годину викладачем іноземної мови Довганюк Н. А. на якій було висвітлено важливість предметів загальноосвітнього циклу для здобуття фахових знань.
Учні розігрували ряд сценок в яких у жартівливій формі було показано, що сучасній людині все ж таки потрібні предмети загальноосвітніх дисциплін для успішного володіння професією.

До уваги присутніх було представлено відеоролик, де учні мали змогу подивитися на себе під час навчального процесу.
2. Викладач математики Бойко Т. А. провела відкритий урок геометрії на тему: «Паралельність прямої і площини» у групі № 18.
На даному уроці викладач використовувала матеріал, який розміщено на її власному блозі. Також використано власні онлайн – ресурси такі як: флеш – карти, онлайн – тести та інтерактивні вправи.
3. «Дерево – знань» оновлено малиновим кольором.

Червоний колір
1. До Дня української писемности і мови було проведено виховний захід на тему: «Український словограй», який проводила викладач української мови та літератури Яремішина Ю. С.

Протягом виховного заходу учні мали змогу пригадати українську народну творчість та правила українського сучасного правопису.
Активну участь у заході брали і глядачі з якими також був проведений конкурс, а свій зароблений бал мали змогу віддати улюбленій команді.

За активну участь у виховному заході учасники були нагородженні призами та піснею «Листопад» у виконанні викладача Яремішиної Ю. С. і учня групи №24 Думського Миколи.
2. «Дерево – знань» оновлено червоним кольором

Блакитний колір
1. Учні навчального закладу разом із викладачем іноземної мови Довганюк Н. А. мали змогу подорожувати Великою Британією, а саме відвідали сім’ю королеви Єлизавети ІІ та познайомилися з традиціями королівської родини.

2. Об 11.20 учні та інженерно – педагогічний колектив ліцею долучився до всеукраїнського радіо диктанту національної єдності. Де всі охочі мали змогу перевірити свої знання з української мови.

3. «Дерево – знань» оновлено блакитним кольором
4. Підсумкове засідання методичної комісії.

Переглядів: 32 | Додав: dobrotvor22 | Рейтинг: 0.0/0