Неділя, 17.02.2019, 14:54
ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей»
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 325
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 17 » зустріч працівників ліцею з народним депутатом С.П. Лабазюком
10:37
зустріч працівників ліцею з народним депутатом С.П. Лабазюком

   26 квітня відбулася зустріч працівників ліцею з народним депутатом С.П. Лабазюком. На думку Сергія Петровича, розвиток про­фесійно-технічної освіти – це інвестиція у майбутній розвиток економіки. «Наш ліцей має перспективу і ми спільно маємо максималь­но продуктивно розвивати її. Сьогодні перед підпри­ємствами виникла величез­на потреба у спеціалістах робітничих професій. На жаль, діти думають, що не престижно бути механіза­тором чи швачкою, і здобу­вають професії у вищих навчальних закладах, які не мають попиту на ринку праці. Основне завдання на сьогодні: зацікавити дітей у здобутті виробничих про­фесій, а роботодавців за­безпечити якісними кадро­вими фахівцями. Проаналі­зувавши запити на про­фесії у бізнесі, необхідно розробити та презентува­ти програму підготовки майбутнього спеціаліста. Необхідно аргументувати дітям доцільність та потре­бу у тій чи іншій професії, а бізнесу, у свою чергу, нада­ти можливість забезпечити виробництво кваліфікова­ними спеціалістами певно­го профілю. Ми повинні виховувати достойне поко­ління середнього робітни­чого класу, завдяки якому наша країна зміниться на краще», - наголосив Сергій Петрович.

   Директор ліцею В. Дорох спільно із нардепом і ра­йонною владою обговорили можливі шляхи вирішення нагаль­них проблем. Працівники ліцею, викладачі ставили актуальні запитання Сер­гію Петровичу, на які от­римували пояснення та відповіді. Зокрема, нардеп наголосив на тому, що не дасть занепасти професійній освіті у Волочиську та спільними зусиллями і конкретним планом дій можливо до­сягти певних результатів. Сергій Петрович подяку­вав працівникам ліцею за їх професіоналізм у ро­боті, вміння зацікавити дітей, маючи мізерну і за­старілу матеріально-тех­нічну базу, а вони, у свою чергу, подякували депу­тату за постійну допомо­гу та підтримку.

   У зустрічах парламента­ря з трудовими колектива­ми міста також взяли участь міський голова Волочи­ської ОТГ К. Черниченко, голова райдержадмініст- рації В. Сергійчук та голо­ва районної ради С. Пазюк.

Переглядів: 92 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Зворотній звязок
Зворотній зв'язок:

Тел.: 03845-95998

Факс: 03845-36956

Email: vpapl@i.ua

Друзі сайту
Всі права захищено © 2019Зробити безкоштовний сайт з uCoz