Середа, 14.11.2018, 09:54

Головна » 2017 » Травень » 24 » Тиждень машинобудівної галузі
Тиждень машинобудівної галузі

З 15 по 19 травня в нашій області проводився тиждень машинобудівної галузі. В рамках його проведення були організовані екскурсії учнівської молоді на промислові підприємства області в тому числі 19 травня такі екскурсії були організовані на ВП Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор-Січ».

Наш навчальний заклад має безпосереднє відношення до машинобудівної галузі, так як здійснює підготовку кваліфікованих робітників за такими потрібними для машинобудівного заводу робітничими професіями як «Токар», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та іншими.

В цей день учні нашого ліцею, а також багато учнів загальноосвітніх шкіл змогли побувати на машинобудівному заводі та ознайомитися з видами продукції, які випускаються заводом, технологічним процесом виробництва в його цехах.

Завод організував автобусне сполучення з навчальними закладами, що дозволило побувати на заводі всім бажаючим. Екскурсоводи з числа інженерно-технічних працівників заводу дуже змістовно і цікаво провели екскурсії. Учні дізналися багато нового і в майбутньому багато з них пов’яжуть свою трудову діяльність з заводом, здобувши професію в нашому ліцеї або інших професійних чи вищих навчальних закладах.

Переглядів: 124 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0