Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 10 » товариська гра
09:49
товариська гра

Напередодні 8 Березня у ліцей на товариську гру з футзалу завітали поважні гості – депутати Волочиської районної ради на чолі головою районної ради Пазюком Сергієм Миколайовичем.

Початок зустрічі був за гостями, які провели кілька небезпечних атак, однак в рамці воріт відмінно показав себе майстер виробничого навчання Дячук Олег Володимирович.

Вистоявши під натиском гостей, ліцеїсти зусиллями Готки Сергія відкрили рахунок.

Пропустивши гол, депутати запропонували нашій команді швидку атакуючу гру, яка у першому таймі принесла результат: гості тричі розписалися у воротах нашого кіпера.

У другому таймі на майданчику точилася справжня чоловіча боротьба, в якій ніхто не хотів поступатися. Ліцеїсти змогли двічі пробити воротаря гостей, Пазюка С.М., перевівши з’ясування питання переможця матчу в овертайм.

Підсумковий свисток рефері зафіксував важку, а від того ще більш важливу перемогу команди ліцею з рахунком 6:4.

Переглядів: 114 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0