Користувачів: 0
Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Турнір з міні-футболу
10:18
Турнір з міні-футболу

Напередодні Дня захисника України в ліцеї відбувся вже традиційний турнір з міні-футболу. Участь у ньому взяли збірні першого, другого, третього курсу, а також збірна працівників нашого навчального закладу.

У стартовому матчі зіграли команди другого та третього курсу. З розгромним рахунком 6:0 перемогу святкували третьокурсники.

У другому матчі зійшлися збірна першого курсу та працівників ліцею. З рахунком 2:0 перемогу здобули більш досвідчені педагоги.

Матч за третє місце закінчився з рахунком 8:1 на користь учнів другого курсу.

Фінальний матч тримав у напрузі до останньої секунди. Перший тайм виграли педагоги з рахунком 1:0. Початок другого тайму можна занести в актив третьокурсникам, які за кілька хвилин забили чотири голи. Педагоги в свою чергу зусиллями Кози Андрія і Барановського Сергія скоротили розрив до мінімуму. На останніх секундах третьокурсники провели разючу контратаку і встановили остаточний рахунок 5:3.

Усі гравці були нагороджені призами, а кращих відзначили грамотами. Зокрема, кращим захисником визнано Стриковського Валентина; кращим нападником – Цимбалюка Артема; кращим воротарем – Дячука Олега, а кращим гравцем – Козу Андрія.

Переглядів: 127 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0