Користувачів: 0
Головна » 2017 » Лютий » 24 » турнір з міні-футболу
10:46
турнір з міні-футболу

З 7 по 23 лютого в ліцеї відбувся турнір з міні-футболу між навчальними групами.

За результатами жеребкування команди-учасниці були розділені на дві підгрупи, які виборювали право виступити в півфіналах, а також у матчах за призові місця.

До групи «А» увійшли команди груп №24, 31, 35, 32 та 18.

У групу «Б» потрапили команди груп №13, 38, 28 та 22.

За результатами проведених поєдинків у півфінал потрапили: з групи «А» - команди груп №24 та 18, а з групи «Б» - команди груп №38 та 22.

Чисельні вболівальники залишилися під чудовим враженням від півфінальних матчів.

У першому матчі на майданчик вийшли команди груп №24 та 22. Матч відбувався дуже цікаво, безкомпромісно і напружено. Команда групи №24 вигравала до останніх секунд основного часу з рахунком 2:1, коли рахунок зрівняв Познанський Максим, перевівши матч в овертайм. Другий овертайм закінчувався з рахунком 4:3 на користь групи №22, однак на останніх секундах через автогол рахунок знову було зрівняно і довелося пробивати післяматчеві 6-метрові удари. У цій лотереї більше пощастило команді групи №24, яка вийшла у фінал змагань.

У другій парі матч видався менш напруженим. У протистоянні груп №18 та 38 рахунок було відкрито лише на 14-й хвилині. Цей рахунок протримався майже до кінця матчу, аж поки учні групи №38 не подвоїли свою перевагу і вийшли у фінал.

У матчі за третє місце перемогу з рахунком 2:0 святкувала команда групи №22, яка виборола бронзові нагороди турніру.

Фінальна зустріч подарувала цілу низку емоційних миттєвостей, ставши наочним підручником для тих, хто дійсно цікавиться міні-футболом. Команда групи №24 у першому таймі виглядала не гірше свого досвідченого опонента. Підтвердженням їх майстерності стали два голи у виконанні Кашалупи Андрія і Грищишина Вадима.

На жаль, цього запасу не вистачило другокурсникам для загальної перемоги. Гольова феєрія футболістів групи №38 у другому таймі не залишила шансів другокурсникам на загальний успіх. Чотири голи залишилися без відповіді. Таким чином, перемогу у фінальному матчі, а, відповідно, і у турнірі з рахунком 4:2 здобув більш досвідчений колектив групи №38.