Середа, 14.11.2018, 10:27

Головна » 2018 » Березень » 19 » турнір з міні-футболу пам'яті колишнього директора І.І. Лесика
турнір з міні-футболу пам'яті колишнього директора І.І. Лесика

З 12 по 14 березня  2018 року в приміщенні ліцею відбувся щорічний турнір з міні-футболу пам'яті колишнього директора І.І. Лесика. Цьогоріч у шістнадцятому за рахунком турнірі, взяли участь вісім команд.

В результаті жеребкування команди було розділено на дві групи. По дві кращих команди з групи зустрічалися у півфіналах.

На півфінальній стадії зустрілися команди Волочиського  НВК та ЗОШ Полян і Тарноруди. У нерівній боротьбі перемогу здобули учні Волочиського НВК з рахунком 2:1, а з нею і путівку у фінал.

В іншому півфіналі команда Підволочиського ліцею поступилася господарям турніру - команді «Волочиський ПАПЛ» з рахунком 3:1.

У фінальному поєдинку учні ДНЗ «Волочиський ПАПЛ» проявили характер і впевненість у своїх діях, що призвело до беззаперечної перемоги в турнірі, подолавши команду суперника Волочиського НВК з рахунком 2:1.

За результатами змагань було відзначено кращих учасників змагань:

Кращий гравець - Корнєєв Ельзар, учень Полянської ЗОШ;

Кращий воротар - Бенза Богдан, учень Підволочиського ліцею;

Кращий нападник - Безух Андрій, учень Волочиського НВК;

Кращий захисник - Барановський Дмитро, учень ДНЗ «Волочиський ПАПЛ».

Турнір відбувся за підтримки міського голови К.В. Черниченка, благодійного фонду С. Лабазюка «Ми поруч», ТОВ «Агробізнес» (керівники Коваль О.Є., Собуцький О.М.), а також приватного підприємця Возія А.М.

Усі команди отримали подарунки від спонсорів, грамоти та медалі.

Переглядів: 89 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0