Користувачів: 0
Головна » 2017 » Березень » 21 » турнір з міні-футболу пам’яті І.І. Лесика
10:31
турнір з міні-футболу пам’яті І.І. Лесика

З 13 по 17 березня в ліцеї відбувся щорічний турнір з міні-футболу пам’яті І.І. Лесика. Цьогоріч у ювілейному, п’ятнадцятому турнірі, взяла участь рекордна кількість команд – одинадцять.

Команди представляли навчальні заклади Волочиської ОТГ, а також смт. Війтівці та Підволочиськ.

Команди-учасниці в результаті жеребкування було розділено на дві групи. По дві кращі команди з групи зустрічалися у півфіналах. Команда ДНЗ «Волочиський ПАПЛ» у півфінальну стадію пройшла з другого місця: здолавши команди Волочиської ЗОШ №5, Бальковецької ЗОШ, Полянської ЗОШ та зігравши унічию 1:1 з командою Підволочиського ліцею Тернопільської області.

На півфінальній стадії зустрілися команди Волочиської ЗОШ №1 та ДНЗ «Волочиський ПАПЛ». В запеклій боротьбі, завдяки голам Барановського Дмитра і Кашалупи Андрія ліцеїсти здобули важку перемогу, а з нею і путівку у фінал.

В іншому півфіналі команда Волочиського НВК поступилася гостям з Підволочиська з рахунком 1:2.

У матчі за ІІІ місце між командами Волочиських ЗОШ №1 та НВК перемогу вирвала на останній хвилині додаткового тайму команда Волочиської ЗОШ №1.

У фінальному поєдинку учні ДНЗ «Волочиський ПАПЛ» проявили характер і, програючи по ходу матчу 0:2, зуміли спочатку вирівняти гру, а потім довести матч до перемоги.

Фінальний свисток головного арбітра турніру Шмигуна В.В. засвідчив перемогу господарів з рахунком 4:2.

Кращим гравцем турніру було визнано учня нашого ліцею Стриковського Валентина.

Турнір відбувся за підтримки міського голови К.В. Черниченка, благодійного фонду С. Лабазюка «Ми поруч», ТОВ «Агробізнес» (керівники Коваль О.Є., Собуцький О.М.), а також приватного підприємця Возія А.М.

Усі команди отримали подарунки від спонсорів, грамоти та медалі.

Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку усім вболівальникам, командам та спонсорам, що долучилися до організації турніру. Ми щиро сподіваємося, що і в наступні роки наш ліцей радо прийматиме учасників цього турніру.

Переглядів: 180 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0