П`ятниця, 20.04.2018, 10:02

Головна » 2018 » Березень » 16 » Здоровий спосіб життя – результат перемоги !
Здоровий спосіб життя – результат перемоги !

Як ми знаємо, фізична культура та спорт  відіграють важливу роль у процесі гармонійного розвитку учнів, формуванні їх характеру, визначенні стилю життя. Проведення  різноманітних фізкультурно – оздоровчих та спортивно - масових заходів є пріоритетом здорового способу життя молоді.

Саме з цією метою 22 лютого та 01 березня  відбулась обласна Спартакіада серед учнів закладів професійно-технічної освіти.

Команда ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» виступила у змаганнях: з футзалу, баскетболу (юнаки та дівчата), волейболу (дівчата) та настільного тенісу. Серед 24 команд ПТНЗ Хмельницької області, спортсмени Волочиського ліцею у запеклій боротьбі вибороли -  ІІ місце з фут- залу, ІІІ місце з баскетболу (юнаки) та ІV місце з баскетболу (дівчата).

У фінальних змаганнях збірна команди ліцею виграла у Нетішинського ПЛ (рахунок 5:4) та у ДНЗ «Хмельницький ЦПТОС» (2:1), але у грі за І місце поступилась команді Хмельницького ПТУ - 25, хоча в минулому році ліцеїсти були першими. Команду представляли гравці: Барановський Дмитро №32, Цимбалюк Артем№34, Костюк Назарій№34, Волинець Олександр№34, Скоромний Антон№12, Бохонок Дмитро№18, Грищишен Вадим№24, Галіцейський Олександр№18.

Зокрема, у фінальних змаганнях з баскетболу  команди ліцею представляли: серед юнаків посіли ІІІ місце (рахунок 3:3), склад команди: Теслюк Валерій №38, Ніцевич Максим№24, Бринюк Олег№38, Жовтобрюх Кирило №35 ; серед дівчат посіли ІV місце (рахунок 3:3), склад команди: - Вільчак Вікторія№34, Чекрій Тетяна№34, Сеник Юлія№25, Царан Анастасія№25.

Педагогічний колектив, рада колективу фізкультури, спортсмени та тренери, щиро вдячні за допомогу у відрядженні спортсменів на обласну Спартакіаду благодійному фонду Сергія  Лабазюка «Ми поруч».

Переглядів: 44 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0