Середа, 14.11.2018, 09:57

Головна » 2017 » Вересень » 21 » Зустріч з правоохоронцями
Зустріч з правоохоронцями

Стало доброю традицією організовувати в навчальному закладі зустрічі з працівниками правоохоронних органів.
    20 вересня завітали до нас інспектори ювенальної превенції Василь Васильович Федькевич, Олена Сергіївна Козловська та головний спеціаліст служби у справах дітей Волочиської РДА Сергій Андрійович Іванович, які розповіли учням про відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів і адміністративних правопорушень, ознайомили їх з основними законодавчими документами правового характеру.

Сергій Іванович відмітив тісну співпрацю між ліцеєм та службою у справах дітей, розповів учням про те, що їхні батьки за самовільні пропуски занять дітьми можуть притягатись до відповідальності і навіть позбавлятись батьківських прав.
   Учні отримали цікаву інформацію

Переглядів: 141 | Додав: Licey | Рейтинг: 0.0/0